Головна » Суспільство » Росіяни посилили атаки на Запорізькому напрямку, – речник “Легіону Свободи”

Росіяни посилили атаки на Запорізькому напрямку, – речник “Легіону Свободи”

Оккупанты в Запорожской области грабят предпринимателей
Армія РФ. Ілюстративне фото

Російські війська активізували штурми, артобстріли й удари дронами на Запорізькому напрямку, однак суттєвих просувань не мають. Окупанти намагаються закріпитися на окремих ділянках, але стикаються із українською обороною.

Про це заявив речник “Легіону Свободи” Костянтин Денисов в ефірі Еспресо.

За його словами, ситуація динамічна – відбувається постійна взаємодія ударних дронів і артилерії з обох боків. Підрозділи намагаються просунутися вперед і втримати позиції, які їм вдалося зайняти за останні місяці. Ситуація на фронті постійно змінюється – обидві сторони рухаються і перегруповуються.

Останніми днями окупанти атакують Пологівський та Василівський райони.

“Працювала російська ППО, через що запоріжці часто могли бачити повідомлення про ракетну небезпеку.  Просувань та суттєвих успіхів немає насамперед через грамотну багатошарову оборону українських сил. Але ця оборона з’явилася, коли врахували досвід попередніх двох-трьох місяців. У росіян успіхів немає, вони просто б’ються об українську оборону”, – розповів Денисов.


Читайте також:

Івано-Франківська міська рада виділила 5,8 мільйона гривень на підтримку Гуляйпільської громади Запорізької області. Кошти спрямують на закупівлю бортового автомобіля з крано-маніпулятором.

Нещодавно Кабінет Міністрів виділив 298 мільйонів гривень на реалізацію чотирьох проєктів у Запорізькій області. Кошти підуть на відновлення трьох житлових будинків та лікарні.


📢 Inform.zp.ua працює, щоб ви знали правду. Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя, окуповані території та життя в регіоні. Якщо наша робота важлива для вас, підтримайте редакцію донатом — ваша допомога дозволить нам продовжувати писати для вас! ❤️ Підтримати: за посиланням 👈