1057-й день війни: підсумки дня в Запорізькій області
Як минув 1057-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.
INFORM.ZP.UA – це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн – актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
Як минув 1057-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрали головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні.
У Комишуваській громаді Запорізької області на території місцевої гімназії «Джерело» розпочнеться будівництво протирадіаційного укриття. Вартість робіт складає 109 11 835,00 грн.
З 14 січня ТРК CITY MALL, який розташований на вулиці Запорізька, 1Б, почав працювати за новим графіком.
57-річна жителька Запоріжжя активно підтримувала збройну агресію росії проти України. Вона відкрито поширювала проросійські погляди серед знайомих, стверджуючи, що медіа, які вона переглядає, виправдовують агресію. За такі висловлювання жінці загрожує до трьох років ув’язнення.
У гімназії №97 завершили капітальний ремонт укриття площею 370 кв. м. Тому у другому навчальному семестрі тут розпочнеться навчання у змішаному форматі, і в дві зміни зможуть навчатися 600 учнів.
У Запоріжжі планують відновити будинок за адресою вул. Тополіна, 35, який був пошкоджений під час російської атаки 7 листопада 2024 року.
14 січня Кабінет Міністрів України дозволив підприємствам переброньовувати працівників через портал “Дія” без необхідності очікувати 72 години.
15 січня відбувся обмін полоненими, внаслідок якого Україні вдалося повернути ще 25 військових та цивільних, зокрема з Запорізької області.
У тимчасово окупованому Енергодарі відбуваються кадрові зміни. Очільника окупаційного округу Едуарда Сеновоза замінять на Максима Пухова.
В Олександрівському районі Запоріжжя фахівці Південного округу виявили сміттєзвалище загальною площею понад 1,6 тис. м².