Головна » Суспільство » У Запоріжжі внаслідок пожежі загинула 85-річна жінка, – ДСНС  

У Запоріжжі внаслідок пожежі загинула 85-річна жінка, – ДСНС  

Пожарники тушат огонь
Ілюстративне фото

Вчора, 14 грудня, у Запоріжжі сталася пожежа в одному з приватних будинків. Внаслідок загоряння загинула 85-річна пенсіонерка.

Про це повідомляє ДСНС Запоріжжя.

Пожежа сталася близько 11:31. Вогонь охопив кімнату на площі 30 квадратних метрів, де горіли домашні речі та меблі. Коли пожежники зайшли в будинок, вони знайшли тіло 85-річної власниці будинку без ознак життя. 

Через сильне задимлення надзвичайники працювали в апаратах на стисненому повітрі, щоб приборкати полум’я. За попередньою версією, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем. Наразі відповідні органи розслідують обставини події.  

Нагадаємо, що російські пропагандистські ЗМІ розповсюджують інформацію, що удар по Запоріжжю 10 грудня нібито прийшовся по військовому об’єкту, де “виробляли продукцію для космічної, авіаційної та атомної промисловості”.

Раніше ми писали, що журналісти Inform.zp.ua поспілкувалися з Максимом Лебедем про момент обстрілу Запоріжжя, руйнацію СТО після обстрілу та наміри його відновити.


Читайте також:

Українські військові разом із СБУ провели успішну спецоперацію та знищили 40 російських цистерн пального на суму чотири мільйони доларів. 

15 грудня, у Запоріжжі відбудеться прощання із адміністраторкою лікарні Юлією Безух, яку знайшли під завалами приватної лікарні зруйнованої росіянами 10 грудня.
У зв’язку з впровадженням нових графіків відключення електроенергії по всій країні, ПАТ “Запоріжжяобленерго” оновило адреси черг, за якими погодинно вимикатимуть світло.