Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Відновлення платного проїзду в Запоріжжі покращить ремонт транспорту

Відновлення платного проїзду в Запоріжжі покращить ремонт транспорту

Відновлення платного проїзду в Запоріжжі покращить ремонт транспорту

Ілюстративне фото

Прибутки “Запоріжелектротрансу” зросли після відновлення платного проїзду в громадському транспорті Запоріжжя. Зароблені кошти спрямують на ремонт електротранспорту.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Для ремонту громадських автобусів, трамваїв та тролейбусів у підприємства «Запоріжелектротранс» не вистачало коштів для ремонту транспорту в повному обсязі. Але після відновлення платного проїзду ситуація з фінансами покращилася.

“За місяць прибуток від перевезення пасажирів електротранспортом склав приблизно чотири з половиною мільйони гривень. При цьому, за словами керівників підприємства, вартість капітального ремонту одного трамвайного вагона складає чотири мільйони гривень. Тобто один місяць платного проїзду – це у перспективі один відремонтований трамвай для запоріжців”, – зазначали в.о. міського голови Запоріжжя Регіна Харченко.

Що відомо про проїзд в громадському транспорті Запоріжжі

Комунальна компанія міськради “Запоріжелектротранс” виконувала перевезення пасажирів на безоплатній основі з 25 лютого 2022 року. Суттєве зменшення доходів негативно вплинуло на рухомий склад підприємства.

Вартість проїзду у комунальних автобусах, тролейбусах і трамваях складає 10 гривень.

У комунальному електротранспорті Запоріжжя розпочали встановлення QR-кодів, що дозволяють пасажирам безконтактно оплачувати проїзд. Заплановано, що ці коди з’являться у 58 трамваях та 34 тролейбусах.