Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Екологи показали фото наслідків ракетного удару по Вільнянську

Екологи показали фото наслідків ракетного удару по Вільнянську

Екологи показали фото наслідків ракетного удару по Вільнянську

Фото: Держекоінспекція Південного округу / Фото: Госэкоинспекция Южного округа

Спеціалісти Державної екологічної інспекції Південного округу провели обстеження підприємств у Вільнянську, які зазнали ворожого обстрілу 8 липня. Внаслідок цього дві ділянки засмічені уламками боєприпасів. 

Про це повідомили у телеграмі Державної екологічної інспекції Південного округу.

Екологи визначили, що дві ділянки завалені уламками боєприпасів та будівельними відходами. Площі цих місць становлять майже 8 тис.м2 та майже 2 тис. м2. 

Крім цього, спеціалісти взяли проби ґрунту з метою проведення лабораторних досліджень для визначення вмісту забруднюючих речовин.

Як пояснює інспекція, отримана інформація використовуються задля проведення розрахунків збитків заподіяних державі. Крім того, дані оперативно передаються до правоохоронних органів та долучаються до кримінальних проваджень.

Нагадуємо, 8 липня російська армія знову завдала ракетного удару по об’єкту інфраструктури у Вільнянську. Прилетіли дві ракети із Криму. Внаслідок першого влучання сталося загоряння ангару з обладнанням та готовою продукцією. Після повторного влучання загорілися 9 автомобілів та трансформатор.

Фото: Держекоінспекція Південного округу
Фото: Держекоінспекція Південного округу
Фото: Держекоінспекція Південного округу