Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » На пляжах в Запоріжжі зробили аналіз води: чи виявили там відхилення

На пляжах в Запоріжжі зробили аналіз води: чи виявили там відхилення

На пляжах в Запоріжжі зробили аналіз води: чи виявили там відхилення

Пляж у Запоріжжі / Пляж в Запорожье

У річці Дніпро в Запоріжжі фахівці зробили 20 досліджень проб води, в половині з яких виявили відхилення по різних показниках.

Про це повідомили в Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Відхилення виявили по мікробіологічним показникам в 10 пробах (індекс ЛПКП, холероподібний вібріон), та в 100% проб по санітарно-хімічним показникам (забарвлення, завислі речовини, водневий показник, хімічне та біохімічне споживання кисню) – ДВС -1, 2 (поверхневі), пляж «Центральний» (права та ліва сторона), пляж «Правий берег», пляж по вул. Л.Шмідта, готель «Ріца» «Водограй», зона відпочинку «Хвиля» та «Гребний канал».

Також на пляжі «Центральний» в пробах піску виявили перевищення за мікробіологічними показниками.

Як писав раніше Inform.zp.ua, фахівці дослідили 8 проб питної води у Запорізькій області. У Запорізькому районі в одному з населених пунктів виявлені відхилення у воді, які можуть шкодити здоров’ю людини.