Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » Майбутнє починається сьогодні: у Запоріжжі відкрили виставку пейзажів

Майбутнє починається сьогодні: у Запоріжжі відкрили виставку пейзажів

Майбутнє починається сьогодні: у Запоріжжі відкрили виставку пейзажів

Фото пресслужби ЗОВА

У День Конституції України в Запорізькому обласному художньому музеї відкрилася виставка «Майбутнє починається сьогодні». Вона об’єднала 76 пейзажів запорізьких художників, створених під час художнього пленеру, що зібрав 23 митців.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної військової адміністрації.

Попри близькість до лінії фронту, культурне життя в Запоріжжі не зупиняється. Відвідувачі виставки можуть насолодитися різноманітністю технік, стилів та жанрів, представлених у живописних і графічних роботах.

«Ми продовжуємо традицію проведення художніх пленерів. Раніше вони мали традиційну назву “Запорізький пейзаж”. Але вже другий рік поспіль ми пропонуємо авторам конкретну тему. У 2023 році підсумкову виставку ми назвали “Незламна кульбаба”, що відображала крихкість навколишнього світу, тривогу і водночас незламність українців. Сьогодні настрої наших митців більш оптимістичні, тому назва пленеру та виставки спрямовує нас у майбутнє», – розповіла кураторка проєкту, старший науковий співробітник обласного художнього музею Ольга Дворна.

Особливу увагу відвідувачів привернули польові квіти, виконані Антоном Шереметом та Ольгою Харьяковою. Головна спеціалістка Департаменту культури та туризму Запорізької ОДА Ірина Пономаренко поділилася своїми враженнями:

«Відкриття нової виставки в прифронтовому Запоріжжі – свідчення незламності наших митців. Безумовно, у кожного з нас – свої вподобання. Але всі роботи знайдуть “свого” глядача».

Нагадаємо, у вересні в Запоріжжі пройде кінофестиваль ЗІFF 2024, присвячений популяризації національного кінематографу, а також фільмів та відеоробіт спільного й іноземного виробництва.