Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Ще 19 запоріжців отримають гроші на ремонт пошкодженого житла внаслідок ворожих ударів

Ще 19 запоріжців отримають гроші на ремонт пошкодженого житла внаслідок ворожих ударів

Ще 19 запоріжців отримають гроші на ремонт пошкодженого житла внаслідок ворожих ударів

Комісія з питань нарахування компенсації власникам державної допомоги на ремонт пошкодженого російськими обстрілами житла

Фото пресслужби Запорізької міськради/Комиссия по вопросам начисления компенсации владельцам государственной помощи на ремонт поврежденного российскими обстрелами жилья

Фото пресс-службы Запорожского горсовета.

У Запоріжжі ще 19 місцевих мешканців отримають кошти на ремонт своїх пошкоджених домівок, що зазнали руйнувань під час ворожих обстрілів.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

На черговому засіданні міської комісії з питань нарахування компенсацій власникам житла, пошкодженого російськими обстрілами, в рамках державної програми “єВідновлення” було погоджено надання коштів ще 19 запоріжцям. Їм нараховано понад 1,6 мільйона гривень державної допомоги.

Загалом, з початку роботи комісії, державну компенсацію отримали 513 власників житла в Запоріжжі на загальну суму понад 31 мільйон гривень. На сьогодні 432 власники вже отримали державну допомогу, що склала понад 23,7 мільйона гривень.

Як подати заявку на отримання компенсації за зруйноване війною житло в Україні

За яке майно можна отримати компенсацію?

Компенсація наразі доступна лише громадянам України, у яких з 24 лютого початку війни частково пошкоджено або зруйновано власне житло. Це можуть бути:

  • приватні будинки — садибні, дачні чи садові;
  • квартири;
  • інші житлові приміщення, на які зареєстровано окреме право власності, а не в складі будинку.

Послуга стосується лише житлових об’єктів нерухомості, тому компенсацію за автомобіль або побутову техніку отримати не вдасться. Також не врегульовано питання компенсації за житло, придбане в іпотеку.

Важливо переконатися, що у вас є документи, які підтверджують право власності на майно. Це можуть бути документи будівництва, правовстановлюючі документи, чеки тощо. Якщо документи були втрачені, необхідно їх відновити або замовити виготовлення дублікатів.

Як подати інформацію про пошкоджене або знищене майно?

Для отримання компенсації необхідно зафіксувати пошкодження об’єкта. Інформаційне повідомлення про пошкоджене або знищене майно потрібно подати до Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Зробити це можна або самостійно онлайн — на Порталі Дія чи у мобільному застосунку, або офлайн — у адміністратора в ЦНАПі чи у нотаріуса.