Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Земельну ділянку вартістю 13 мільйонів гривень повернули у комунальну власність

Земельну ділянку вартістю 13 мільйонів гривень повернули у комунальну власність

Земельну ділянку вартістю 13 мільйонів гривень повернули у комунальну власність

Пляж у Запоріжжі / Пляж в Запорожье

У Запоріжжі відсудили у комунальну власність земельну ділянку на узбережжі Дніпра.

Орендар ділянки на узбережжі добровільно погодився повернути землю у власність громади. Про це повідомляє обласна прокуратура.

У 2010 році міськрада Запоріжжя передала в оренду фізичній особі земельну ділянку в прибережній смузі Дніпра. Відповідач продовжив безпідставно користуватися землею після завершення терміну оренди. Вартість ділянки оцінюється у 13 мільйонів гривень.

У лютому 2024 року прокуратура подала позов щодо повернення землі громаді. Колишній орендар погодився добровільно віддати землю у комунальну власність. За рішенням суду справу закрили.


Нагадаємо, Служба безпеки України викрила зловмисника, який намагався виявити і передати агресору точні координати зенітно-ракетних комплексів ППО у Запоріжжі. Підозрюваний також стежив за переміщенням техніки, що рухалася в напрямку передової.