Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У запорізькому повітрі виявили чотири шкідливі речовини

У запорізькому повітрі виявили чотири шкідливі речовини

У запорізькому повітрі виявили чотири шкідливі речовини

Ілюстративне фото/Иллюстративное фото

З 17 по 22 червня фахівці Комплексної лабораторії спостережень проводили дослідження забруднення природного середовища у Запоріжжі. За результатами перевірок у повітрі було виявили чотири шкідливі речовини, які можуть шкодити здоров’ю людини.

Про це повідомляє пресслужба Запорізького ЦГМ

В атмосферному повітрі Запоріжжя були перевищені середньодобові гранично допустимі концентрації (ГДК с.д.) за наступними домішками:

  • Завислі речовини (пил): 1,1-1,6 ГДК с.д.
  • Діоксид азоту: 1,7-2,1 ГДК с.д.
  • Фенол: 1,7-2,5 ГДК с.д.
  • Формальдегід: 1,4-1,8 ГДК с.д.

ГДК с.д. – це середньодобові гранично допустимі концентрації забруднювальних речовин в атмосферному повітрі населених місць, затверджені наказом МОЗ України від 14.01.2020 №52.

Нагадаємо, з 10 по 15 червня у Запоріжжі проводили дослідження якості повітря. За результатами перевірки, фахівці виявили шкідливі домішки, які можуть негативно впливати на здоров’я людини.