Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі посилили графіки погодинних відключень на 24 червня

У Запоріжжі посилили графіки погодинних відключень на 24 червня

У Запоріжжі посилили графіки погодинних відключень на 24 червня

Ілюстративне фото / Иллюстративное фото

За розпорядженням НЕК «Укренерго», через зростання споживання на початку робочого тижня та складну ситуацію в енергосистемі після масованих атак росіян, обмеження енергоспоживання на сьогодні, 24 червня, посилено в терміновому порядку.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

До кінця доби графік погодинних відключень у Запорізькій області виглядає наступним чином:

🔴 12:00 – 16:00 – вимикаються одночасно черги 3 та 6;

🔴 16:00 – 20:00 – черги 4 та 1;

🔴 20:00 – 24:00 – черги 5 та 2;

Також додаткові відключення (позначені світло-сірим кольором) відбудуться:

🔴 14:00 – 18:00 – черга 5;

🔴 18:00 – 22:00 – черга 6;

🔴 22:00 – 23:00 – черга 1.

Нагадаємо, графіки відключень електроенергії динамічні та можуть змінюватися. Тривалість знеструмлень залежить від погодних умов, обстрілів чи ремонтних робіт.

«Графіки відключень змінюються відповідно до ситуації в єдиній енергомережі. Навіть минулої доби через погодні умови графіки змінювали двічі», – розповіла речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго», – розповідає речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко під час брифінгу в медіацентрі ЗОВА.