Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Понад рік незаконно вирубували дерева в Запорізькій області: трьом чоловікам повідомлено про підозру

Понад рік незаконно вирубували дерева в Запорізькій області: трьом чоловікам повідомлено про підозру

Понад рік незаконно вирубували дерева в Запорізькій області: трьом чоловікам повідомлено про підозру

Фото Запорізької обласної прокуратури

Незаконна вирубка деревини

Троє мешканців Комишуваської громади, які об’єднались у злочинне угруповання, понад рік незаконно вирубували дерева у полезахисних лісосмугах Запорізького району, не маючи на те спеціального дозволу.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної прокуратури.

Зловмисники сортували деревину та продавали її місцевим мешканцям. Під час обшуків у їхніх домоволодіннях та автомобілях, на яких вони пересувалися, було вилучено залишки нереалізованої деревини, 6 бензопил, ланцюги до них, гроші та інші речові докази.

Під процесуальним керівництвом прокурорів Запорізької обласної та Запорізької окружної прокуратури трьом учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру у здійсненні незаконної рубки дерев, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28, ч. 2, ч. 4 ст. 246 КК України).

Незаконна діяльність злочинної групи завдала державі шкоди на понад 540 тис. грн.

Нагадаємо, мешканець Запоріжжя звернувся до Державної інспекції Південного округу через вебресурс “Екозагроза” із скаргою на забруднення повітря. За його словами, одне з місцевих підприємств спричиняло викиди дрібнодисперсного пилу.

Фахівці виїхали на місце, на вулицю Скворцова, де знаходиться підприємство. Інспектори обстежили територію і провели розмову з представником підприємства, який не надав конкретних даних та дозвільних документів.