Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області на 23 червня

Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області на 23 червня

Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області на 23 червня

Ілюстративне фото/Иллюстративное фото

Сьогодні, 23 червня, за вказівкою НЕК “Укренерго” внаслідок дефіциту електроенергії, спричиненого атаками російської армії на енергетичні об’єкти України, у Запоріжжі та Запорізькій області запроваджується обмеження енергопостачання з 19:00 до 23:00.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області:

  • 19:00 – 20:00 – 3 група;
  • 20:00 – 23:00 – 4 група.

Нагадаємо, графіки відключень електроенергії динамічні та можуть змінюватися. Тривалість знеструмлень залежить від погодних умов, обстрілів чи ремонтних робіт.

«Графіки відключень змінюються відповідно до ситуації в єдиній енергомережі. Навіть минулої доби через погодні умови графіки змінювали двічі», – розповіла речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго», – розповідає речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко під час брифінгу в медіацентрі ЗОВА.

Одним з прикладів є коригування графіків 12 червня. Через негоду в деяких регіонах відбулися вимушені відключення, а іншим навпаки збільшили ліміти споживання. У Запорізькій області це дозволило скоротити тривалість знеструмлення.