Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Життя в окупованій частині Запорізької області: військовий облік, призов та мілітаризація молоді

Життя в окупованій частині Запорізької області: військовий облік, призов та мілітаризація молоді

Життя в окупованій частині Запорізької області: військовий облік, призов та мілітаризація молоді

Окупація / Окупация

В окупованій частині Запорізької області продовжуються зміни, спрямовані на встановлення повного контролю з боку російських окупантів. Зокрема, завершується відновлення військового обліку, який став обов’язковою умовою для отримання будь-яких документів чи послуг. Протягом останніх півроку жоден документ неможливо отримати без постановки на облік у фейкових військкоматах та призовних столах.

Про це розповів голова Запорізької ОВА в ефірі телемарафону.

Призов на строкову службу триває вже два місяці. Якщо раніше було виключення для тимчасово окупованих територій (ТОТ), то цьогоріч призов йде повним ходом і охоплює всі захоплені території.

На тимчасово окупованих територіях спостерігається велика нестача кадрів, таких як лікарі, вчителі, прокурори, судді тощо. Для вирішення цієї проблеми, “фахівців” завозять з інших регіонів Росії.

Мілітаризація молоді набирає обертів. Учнів та студентів масово залучають у мілітарні організації, такі як “Юнармія” та “Юг молодой”. Один з основних предметів у школах – загальна військова підготовка, де хлопців і дівчат навчають керувати дронами та поводитися з військовою зброєю.

Ці заходи демонструють, як окупанти намагаються інтегрувати захоплені території до своєї військової системи та контролювати населення.


Нагадаємо, вночі росіяни знову атакували Запорізьку область ракетами та дронами. Поцілили в об’єкт енергетичної інфраструктури.