Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Тимчасові зміни у виїзді за кордон: що потрібно знати українцям з 23 червня

Тимчасові зміни у виїзді за кордон: що потрібно знати українцям з 23 червня

Тимчасові зміни у виїзді за кордон: що потрібно знати українцям з 23 червня

Укрзалізниця

З 23 червня для українців, які планують виїзд за кордон, запроваджуються два нововведення. Про це повідомила Укрзалізниця, детально роз’яснивши зміни, що торкнуться пасажирів, які прямують до Варшави та Любліна. Нововведення будуть тимчасовими, і діятимуть протягом двох місяців і одного тижня, до 31 серпня.

Маршрутні зміни

У зв’язку з ремонтними роботами на польській станції Хелм, деякі поїзди, що слідують у Хелм з Києва, Харкова та Дніпра, курсуватимуть до станції Дорохуськ. При цьому процедура прикордонного та митного контролю залишиться незмінною і буде здійснюватися у поїзді Укрзалізниці.

Нововведення

  1. Перша зміна: Потяг з Києва/Харкова прибуватиме о 6:45 на платформу станції Дорохуськ. До 8:15 будуть проводитися процедури прикордонного та митного контролю. О 8:46 з Дорохуська відправлятиметься потяг до Варшави.
  2. Друга зміна: Потяг з Дніпра/Харкова прибуватиме на платформу у Дорохуську до 11 години. Далі розпочнеться прикордонний огляд.

Ці зміни стосуються лише тимчасового виїзду, і станція Дорохуськ стане доступною для пересадки між двома потягами без можливості покинути її на іншому транспорті. Польська сторона надаватиме допомогу у здійсненні пересадки.

Без змін

Потяги №19/20, №119 та №24 продовжуватимуть курсувати з українських міст до Хелма за старим графіком руху. Потяг №67/68 з Києва до Варшави також залишиться без змін.


Читайте також: Як до запоріжців ставляться за кордоном: думки біженців