Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Роз’яснення для ВПО Запорізької області щодо затримок виплат: коли надійдуть гроші

Роз’яснення для ВПО Запорізької області щодо затримок виплат: коли надійдуть гроші

Роз’яснення для ВПО Запорізької області щодо затримок виплат: коли надійдуть гроші

Ілюстративне фото

У Мінреінтеграції прокоментували ситуацію щодо затримок виплат для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зокрема на території Запорізької області. Міністерство запевняє, що гроші надійдуть вже до кінця червня 2024 року.

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

З 1 червня переселенцям, які отримали статус ВПО три місяці тому, автоматично перепризначать допомогу. Проте деяким категоріям може бути відмовлено в продовженні допомоги. Водночас, як зазначили в Мінінтеграції, громадяни скаржаться на затримки у виплатах.

Також нагадуємо, що за нарахування і здійснення виплат ВПО відповідає Мінсоцполітики. Тому питання щодо нарахування і отримання грошової допомоги для ВПО слід адресувати до Мінсоцполітики через урядову гарячу лінію за номером 15-45 або на електронну адресу.

Як писав раніше Inform.zp.ua, відтепер у мобільному застосунку Резерв+ доступний електронний військово-обліковий документ.

Зазначається, що в додатку тепер доступний також QR-код для зручної перевірки даних ТЦК або поліцією, тому паперові військові квитки або приписне свідоцтво можна не носити.