Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Культура » Запоріжці зможуть отримати гроші на книжки: хто отримає

Запоріжці зможуть отримати гроші на книжки: хто отримає

Запоріжці зможуть отримати гроші на книжки: хто отримає

Книги. Иллюстрация

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №11251, згідно з яким українці зможуть отримати сертифікати на 908 грн для придбання книжок, які будуть доступними для читання в додатку “Дія”.

Про це йдеться в проєкті Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення діяльності Українського інституту книги з підтримки розповсюджувачів видавничої продукції та надання державної допомоги на придбання книг”.

Сертифікати видаватимуть українцям, які досягли повноліття. Скористатися ними можна буде протягом року. Реалізація проєкту розпочнеться з 1 липня 2024 року.

Також запрацюють субсидії для відшкодування оренди приміщень книгарень. Кошти вже передбачені в бюджеті.

Нагадаємо, у вересні в Запоріжжі пройде кінофестиваль ЗІFF 2024, присвячений популяризації національного кінематографу, а також фільмів та відеоробіт спільного й іноземного виробництва.

У національній та міжнародній конкурсній програмі будуть представлені ігрові, документальні та анімаційні короткометражні фільми всіх жанрів, створені у 2023-2024 роках, тривалістю від 10 до 40 хвилин.