Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області на 19 червня

Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області на 19 червня

Графік погодинних відключень у Запоріжжі та Запорізькій області на 19 червня

Ілюстративне фото/Иллюстративное фото

З метою збереження стабільної роботи Об’єднаної енергосистеми України, сьогодні, 19 червня, по всій країні, включаючи Запорізьку область, діятимуть погодинні відключення електроенергії.

Про це повідомляє пресслужба “Запоріжжяобленерго”.

Протягом доби графіки погодинних відключень у Запорізькій області діятимуть наступним чином:

  • 00:00 – 04:00 – П’ята черга;
  • 04:00 – 07:00 – Друга черга;
  • 07:00 – 11:00 – Перша черга;
  • 11:00 – 15:00 – Третя черга;
  • 15:00 – 19:00 – Четверта та П’ята черги одночасно;
  • 19:00 – 23:00 – Шоста черга;
  • 23:00 – 24:00 – Друга черга.

Нагадаємо, графіки відключень електроенергії динамічні та можуть змінюватися. Тривалість знеструмлень залежить від погодних умов, обстрілів чи ремонтних робіт.

«Графіки відключень змінюються відповідно до ситуації в єдиній енергомережі. Навіть минулої доби через погодні умови графіки змінювали двічі», – розповіла речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго», – розповідає речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко під час брифінгу в медіацентрі ЗОВА.

Одним з прикладів є коригування графіків 12 червня. Через негоду в деяких регіонах відбулися вимушені відключення, а іншим навпаки збільшили ліміти споживання. У Запорізькій області це дозволило скоротити тривалість знеструмлення.