Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » 846-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

846-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

846-й день війни: підсумки дня у Запорізькій області

Фото: Генштаб ЗСУ

Як минув 846-й день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Зібрано головні новини для Запоріжжя та області за сьогодні, 17 червня.

У вересні в Запоріжжі пройде кінофестиваль ЗІFF 2024, присвячений популяризації національного кінематографу, а також фільмів та відеоробіт спільного й іноземного виробництва.

Відтепер у мобільному застосунку Резерв+ доступний електронний військово-обліковий документ.

Сьогодні в Запорізькій міській раді відбулася апаратна нарада, на якій обговорювали можливість запровадження безконтактної оплати проїзду не лише в комунальному транспорті, а й у маршрутках.

Також під час апаратної наради в Запорізькій міській раді були оголошені адреси, де розпочнеться демонтаж незаконно розміщеної реклами на головному проспекті Соборному.

Вчора, 17 червня, росіяни здійснили авіаатаку на Запорізький район, в результаті якої один з ворожих боєприпасів впав у центрі села Тернувате.

60-річного підозрюваного затримали за допомогу чоловікам в ухилянні від мобілізації. Він обіцяв оформити документи для зняття з військового обліку, що дозволяло їм виїхати з України.