Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Погодинні відключення електроенергії у Запоріжжі на 17 червня: графік

Погодинні відключення електроенергії у Запоріжжі на 17 червня: графік

Погодинні відключення електроенергії у Запоріжжі на 17 червня: графік

Ілюстрація

Сьогодні, 17 червня, на території Запоріжжя та Запорізької області діятимуть погодинні відключення електроенергії.

Про це повідомляє ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

“За інформацією НЕК «Укренерго», завтра, 17 червня, з метою збереження стабільної роботи Об’єднаної енергосистеми, з 08:00 до 24:00 по всій Україні діятимуть обмеження енергоспоживання. На період з 11:00 до 22:00 обмеження застосовуватимуться для більшої кількості споживачів, ніж в інші години”, – йдеться у повідомленні.

Графік погодинних відключень на 17 червня сформовано наступним чином:

  • 08:00 – 11:00 – Четверта черга (участі у ГПВ позавчора не брала)
  • 11:00 – 15:00 – Шоста та Перша черги одночасно
  • 15:00 – 19:00 – Друга та Третя черги одночасно
  • 19:00 – 22:00 – П’ята та Шоста черги одночасно
  • 22:00 – 24:00 – Четверта черга

Також на 17 червня передбачено відключення будинків від електроенергії у зв’язку з проведенням термінових ремонтних робіт електрообладнання.

Zaporizhzhyaoblenergo_news/738

Раніше ми писали, що наступного тижня ситуація в українській енергосистемі буде складнішою, ніж цього. Уникнути відключень побутових споживачів не вдасться.

31 травня Кабмін ухвалив рішення про підвищення тарифу на світло. З 1 червня почне діяти єдина ціна за світло – це 4,32 гривні за кіловат-годину.

Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги. Скільки доведеться заплатити запоріжцям у червні за світло, газ, воду та вивезення сміття – читайте в цьому матеріалі.

Чому почалися відключення світла?

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

“З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень – цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, особливо у години максимального споживання. Тому Диспетчерський центр «Укренерго» змушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів”, – пояснили в “Укренерго”.

За словами голови правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.

Чому графіки публікують ввечері?

Графіки погодинних відключень «Запоріжжяобленерго» публікує зазвичай ввечері, коли “Укренерго” надасть інформацію про ліміти енергоспоживання по області на наступну добу.

“Поки цієї інформації немає – відсутнє й розуміння, наскільки треба скоротити споживання електроенергії, скільки споживачів мають бути залучені до цього процесу і т. ін. Щойно отримуємо обмеження – а це відбувається ввечері, – ми формуємо графіки та публікуємо їх. В середньому, інтервал між отриманням лімітів та оприлюдненням графіків становить до 30 хвилин”, – пояснили в обленерго.

Графік на тиждень наперед неможливо створити через нестабільну ситуацію в енергосистемі.

Loading...