Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжці можуть попрощатися з убитим Максимом Денщіком

Запоріжці можуть попрощатися з убитим Максимом Денщіком

Запоріжці можуть попрощатися з убитим Максимом Денщіком

Директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік

Вшанувати пам’ять і провести в останню путь посадовця Максима Денщіка у Запоріжжі можуть всі, хто знав цю людину.

Про це повідомив екссекретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Прощання відбудеться завтра, 14 червня, об 11.00 на кладовищі Святого Миколая.

Раніше ми писали, що поліція Запоріжжя веде слідство на місці вбивства посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка. З’явилися перші фото з місця злочину.

Сьогодні, 11 травня, в Запоріжжі чотирма пострілами вбили посадовця міської ради Максима Денщіка. У місті тепер поліція веде посилений контроль за безпекою.

У мережі з’явилася інформація, що на посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка було скоєно замах. Поліція підтвердила, що сьогодні, 11 червня, невідома особа вистрілила в чиновника.

У травні 2024 року директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максима Денщіка тимчасово відсторонили від посади.

Про відсторонення Максима Денщіка повідомив начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євген Коваленко.

За словами Євгена Коваленка, директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік тимчасово відсторонений від роботи, а його обов’язки передали іншій особі. Стосовно посадовця наразі проводиться службове розслідування.

Сам же Максим Денщік розповів, що його відсторонили на підставі анонімного листа, в якому писали про “перевищення повноважень”.

2 травня Максим Денщік в соціальних мережах писав про тиск на нього з боку очільника ЗОВА Івана Федорова.

Максим Денщік не звертався до правоохоронних органів та вважає, що якщо правоохоронців зацікавить його допис то вони самі почнуть займатися справою.