Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У вбитого в Запоріжжі Максима Денщіка залишилися дружина та двоє дітей

У вбитого в Запоріжжі Максима Денщіка залишилися дружина та двоє дітей

У вбитого в Запоріжжі Максима Денщіка залишилися дружина та двоє дітей

Директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік

На вбивство посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка відреагував колишній секретар міськради Анатолій Куртєв. Він повідомив, що у Максима є дружина та двоє дітей.

В своєму дописі Анатолій Куртєв каже, що Максим Денщік відповідальним членом команди. В посадовця залишилися дружина та двоє дітей.

“Доклав дуже багато зусиль для боротьби з боржниками за оренду землі в місті. За час його роботи було задоволено судових позовів на більш ніж 115 мільйонів гривень. За позитивними рішеннями до бюджету громади Запоріжжя було стягнуто майже 58 мільйонів.

Розвивав і підтримував дитячий та юнацький спорт.

Обожнював дружину, донечку і сина.

Мав тверді переконання та принципи і хотів розвивати рідне місто, в якому планував ростити своїх дітей.

Макс, на тебе завжди можна було покластися. Справжній, щирий, принциповий. Тримав слово і ніколи не зраджував. Ні собі, ні команді.

Таких не забувають”, – йдеться в повідомлені.


Раніше ми писали, що поліція Запоріжжя веде слідство на місці вбивства посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка. З’явилися перші фото з місця злочину.

Сьогодні, 11 травня, в Запоріжжі чотирма пострілами вбили посадовця міської ради Максима Денщіка. У місті тепер поліція веде посилений контроль за безпекою.

У мережі з’явилася інформація, що на посадовця Запорізької міської ради Максима Денщіка було скоєно замах. Поліція підтвердила, що сьогодні, 11 червня, невідома особа вистрілила в чиновника.

Що відомо про відсторонення Максима Денщіка

У травні 2024 року директора департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максима Денщіка тимчасово відсторонили від посади.

Про відсторонення Максима Денщіка повідомив начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євген Коваленко в коментарі “Суспільному”.

За словами Євгена Коваленка, директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік тимчасово відсторонений від роботи, а його обов’язки передали іншій особі. Стосовно посадовця наразі проводиться службове розслідування.

Сам же Максим Денщік розповів, що його відсторонили на підставі анонімного листа, в якому писали про “перевищення повноважень”.

“Мене відсторонили від займаної посади, начебто, на підставі якогось анонімного листа, що я щось там перевищив якісь повноваження… Навіть такий юридичний нігілізм, коли мене відстороняють, мені забороняють з’являтися до адмінбудівлі і визначають моїм місцем роботи Комунарську районну адміністрацію, що зовсім іде в розріз з діючим законодавством”, – каже посадовець.

2 травня Максим Денщік в соціальних мережах писав про тиск на нього з боку очільника ЗОВА Івана Федорова:

“Хочу офіційно заявити про тиск на мене зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана! Останній “по-хорошому” пропонував мені декілька разів звільнитися із займаної посади за власним бажанням. Я відмовився, бо вважаю, що чесно та сумлінно виконую свої обовʼязки!”, – йдеться у дописі.

Максим Денщік не звертався до правоохоронних органів та вважає, що якщо правоохоронців зацікавить його допис то вони самі почнуть займатися справою.