Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі 3 червня в будинках не буде води: названо адреси

У Запоріжжі 3 червня в будинках не буде води: названо адреси

У Запоріжжі 3 червня в будинках не буде води: названо адреси

Вода

У Запоріжжі сьогодні, 3 червня, будуть ремонтні роботи на аварійному водопроводі. Через це деякі споживачі залишаться без води.

Про це повідомляє КП “Водоканал”.

Сьогодні з 10:30 будуть ремонтувати аварійний водопровід по по вул. Українська, 8. Через це в деяких будинках не буде води до закінчення робіт:

  • вул. Українська, 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а;
  • вул. Шкільна, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
  • вул. Запорізька, 7, 9а, 9б.

Підвоз води буде здійснюватися автоцистерною. Про завершення робіт буде повідомлено згодом.


Раніше ми писали, передати показання лічильників за підсумками травня можна протягом п’яти днів. Сьогодні, 3 червня – останній день.

Також Inform.zp.ua писав, скільки доведеться заплатити запоріжцям у червні за світло, опалення, газ, воду та вивезення сміття.

Сьогодні, 3 червня, в Запоріжжі та області будуть погодинні відключення світла. Вони торкнуться шостої черги з 18:00 до 22:00.

Inform.zp.ua зібрав всю інформацію про тарифи на комунальні послуги. Скільки доведеться заплатити запоріжцям у червні за світло, газ, воду та вивезення сміття – читайте в цьому матеріалі.

Чому почалися відключення світла?

Дефіцит в енергосистемі Україні стався внаслідок ракетних ударів ворога по українським електростанціям.

“З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень – цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, особливо у години максимального споживання. Тому Диспетчерський центр «Укренерго» змушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів”, – пояснили в “Укренерго”.

За словами голови правління НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького, потепління дещо знизило рівень споживання електроенергії в Україні. І це, ймовірно, дасть можливість не відключати споживачів упродовж ночі та вранці. Вимушені обмеження триватимуть ще упродовж місяців – і влітку, і восени та взимку.

Чому графіки публікують ввечері?

Графіки погодинних відключень «Запоріжжяобленерго» публікує зазвичай ввечері, коли “Укренерго” надасть інформацію про ліміти енергоспоживання по області на наступну добу.

“Поки цієї інформації немає – відсутнє й розуміння, наскільки треба скоротити споживання електроенергії, скільки споживачів мають бути залучені до цього процесу і т. ін. Щойно отримуємо обмеження – а це відбувається ввечері, – ми формуємо графіки та публікуємо їх. В середньому, інтервал між отриманням лімітів та оприлюдненням графіків становить до 30 хвилин”, – пояснили в обленерго.

Графік на тиждень наперед неможливо створити через нестабільну ситуацію в енергосистемі.