Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Оля Полякова виступить у Запоріжжі

Оля Полякова виступить у Запоріжжі

Оля Полякова виступить у Запоріжжі

Оля Полякова виступить у Запоріжжі

Оля Полякова 11 червня виступить у Запоріжжі. Співачка вперше від початку повномасштабного вторгнення презентує нову концертну програму «Все буде добре» містами України.

Про це повідомили у Запорізькому державному цирку.

Дата концерту – 11 червня о 18:00, Запорізький державний цирк. Ціна квитків від 890 до 1490 грн.

«Усі пісні 100% українською. Обіцяю, що ви будете здивовані! Програма різноманітна: і лірична, і патріотична, пронизана темою війни та щемливими кадрами з фронту, особистими історіями українських захисників, що стали невід’ємною частиною багатьох номерів. Також особливе місце відведено старим хітам, які перекладені українською. Погоджуюсь, що зараз вони звучать набагато краще оригіналу. Це і «Шльопки», і «Королева Ночі». А деякі з них навіть набули абсолютно нового змісту, такі як: «Номер один» або «Рай на землі». Також ви почуєте треки з мого нового альбому, який я презентую зовсім скоро. Режисером шоу виступив Герман Нєнов», – говориться в анонсі концерту Олі Полякової.

Нагадаємо, у Запорізькій обласній філармонії 9 березня відбувся весняний концерт Наталі Могилевської «Я повертаюся!».

Також у Запоріжжі виступила відома українська співачка Настя Каменських. NK виступила з сольним концертом «Я – Україна» у Запорізькому державному цирку 8 березня.