Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Збільшилась кількість мільйонерів серед запоріжців

Збільшилась кількість мільйонерів серед запоріжців

Збільшилась кількість мільйонерів серед запоріжців

Ілюстративне фото

Під час цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, яка тривала чотири місяці, 4 797 мешканців Запорізької області подали декларації за 2023 рік.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.

Запоріжці задекларували 3 мільярди 517 млн грн доходів.

З цієї суми до бюджетів надійде понад 71 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 11 млн грн військового збору.

Доходи у сумі понад один млн грн задекларували 444 громадянина. Вони сплатять до бюджету понад 68 млн грн ПДФО та військового збору. Порівняно з минулим роком кількість “мільйонерів” зросла на 164.

Переважна більшість декларантів скористалися можливістю онлайн звітування та сервісом ДПС щодо передзаповнення декларацій – упродовж січня-квітня подано близько 3700 таких документів.

Нагадаємо, у Запоріжжі внутрішньо переміщені особи можуть отримати грошову допомогу від Благодійного фонду “Право на захист”. Щомісячні виплати становлять 3600 гривень на особу.

Щоб дізнатися, чи можете ви отримати допомогу необхідно пройти онлайн-опитування для перевірки.

Нагадаємо, що внутрішньо переселені особи у травні 2024 року продовжуватимуть отримувати виплати, кому вони призначені автоматично, і ті, хто написав відповідну заяву. Inform.zp.ua розбирався, хто входить до такого переліку переселенців, та що треба зробити для отримання коштів.