Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Колаборантів із Запорізької області викрила СБУ: ким вони виявилися

Колаборантів із Запорізької області викрила СБУ: ким вони виявилися

Колаборантів із Запорізької області викрила СБУ: ким вони виявилися

СБУ

П’ять колаборантів «головного управління мвс по Запорізькій області рф» на тимчасово окупованій частині регіону виявила СБУ. Їм заочно повідомили про підозру.

Про це повідомляє СБУ.

Колаборантів призначили до складу Бердянського, Василівського та Мелітопольського підрозділів окупаційного органу.

“Встановлено, що у лавах псевдоутворення вони виконують каральні завдання агресорів з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованої території регіону. Для цього використовують масові репресії, переслідування і незаконні затримання громадян, зокрема учасників руху спротиву”, – заявили в Службі безпеки України.

Вони також тримали місцевих жителів в російських катівнях у тимчасово захоплених будівлях.

Слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігурантам про підозру у колабораційній діяльності.

Як писав раніше Inform.zp.ua, в тимчасово окупованому Бердянську підірвали автівку організатора катівні, а самого колаборанта ліквідували.

Раніше в Бердянську 16 березня пролунали вибухи на виборчих дільницях. Окупанти в своїх соціальних мережах повідомили про загибель членкині так званої “виборчої комісії”.

22 березня в тимчасово окупованому Мелітополі пролунали вибухи. В їхніх епіцентрах перебували російські військові машини з особистим складом.

За попередніми даними, представники ГУР та місцевого руху опору підірвали близько 20 російських окупантів, дві тентовані вантажівки «Камаз» та  УАЗ “Patriot”.