Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » ДТП » На Хортиці ускладнений рух на дорозі через ДТП: подробиці

На Хортиці ускладнений рух на дорозі через ДТП: подробиці

На Хортиці ускладнений рух на дорозі через ДТП: подробиці

У Запоріжжі на острові Хортиця зі сторони Хортицького району в бік Вантового мосту через дорожньо-транспортну пригоду можливе ускладнення руху транспорту.

Про це повідомили в Патрульній поліції Запорізької області.

“Шановні водії! Враховуйте вищевказану інформацію, плануючи свій маршрут та неухильно дотримуйтеся правил дорожнього руху”, – зазначають поліцейські.

Заїхати на Вантовий міст тимчасово можна лише через другий вʼїзд (ближчий до кільця о. Хортиця). На місці патрульні регулюють дорожній рух.