Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Пошкоджено лінію електропередачі: запоріжці залишилися без світла

Пошкоджено лінію електропередачі: запоріжці залишилися без світла

Пошкоджено лінію електропередачі: запоріжці залишилися без світла

Ілюстративне фото

Вчора ввечері через пошкодження повітряної лінії електропередачі у Запорізькому районі були знеструмлені 15 споживачів. Такоже ще 361 абонент залишились без світла сьогодні вранці внаслідок технологічного порушення.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго»

Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

 Станом на 19 квітня внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області без енергопостачання залишаються 3 730 споживачів.

 З технологічних причин знеструмлено 376 абонентів.

Нагадаємо, у графіку відключень сьогоднішної дати, 19 квітня, взагалі немає. Тому у Запоріжжі не буде планових відключень електроенергії.

Також дізнатися причину відсутності енергопостачання, у тому числі щодо аварійних відключень можна у кол-центрі ПАТ «Запоріжжяобленерго» за телефоном 0-800-304-502.

Як писав раніше Inform.zp.ua, Уряд затвердив порядок перерахунку вартості комунальних послуг із постачання тепла, води та вивозу сміття.