Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Метеорологи попереджають про небезпеку пожеж в Запорізькій області

Метеорологи попереджають про небезпеку пожеж в Запорізькій області

Метеорологи попереджають про небезпеку пожеж в Запорізькій області

Пожежа

На території Запорізького району 15-17 квітня очікується надзвичайна пожежна небезпека. Метеорологи встановили 5 клас небезпеки.

Про це повідомляють в Запорізького гідрометеорологічному центрі.

“Погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж в екосистемах при наявності джерел займання (відкритого вогню)”, – зазначають синоптики.

Як писав раніше Inform.zp.ua, 15 квітня, очікуються грози. Погодні умови можуть призвести до аварії генераторів, підстанцій, трансформаторів та ліній електропередач