Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі виступлять KAZKA, ADAM,  WARnyakannya

У Запоріжжі виступлять KAZKA, ADAM,  WARnyakannya

У Запоріжжі виступлять KAZKA, ADAM,  WARnyakannya

У Запоріжжі виступлять KAZKA, ADAM, WARnyakannya

KAZKA, ADAM, WARnyakannya виступлять у Запоріжжі на мистецько-музичному фестивалі “Бути в Україні”, який пройде у просторі-укритті “Незламний Титан” (вул. Перемоги, 131).

Про це повідомляють організатори заходу.

Фестиваль відбудеться 20 квітня з 12.00 до 21.00.

На фестивалі “Бути в Україні” KAZKA дадуть потужний концерт, на якому звучатимуть знакові хіти гурту та їхні меседжі про сильну та дивовижну Україну.

Серед учасників фестивалю також популярний гурт ADAM та документально-музичний проєкт Антона Слєпакова й Андрія Соколова “WARnyakannya”.