Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » РФ атакувала енергосистему у Запорізькій області

РФ атакувала енергосистему у Запорізькій області

РФ атакувала енергосистему у Запорізькій області

Ілюстративне фото

Російські війська під час масованого повітряного удару по Україні 11 квітня атакували, зокрема, об’єкти енергетичної інфраструктури в чотирьох областях, у тому числі – у Запорізькій області.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

«Атаковані об’єкти генерації і системи передачі у Харківській, Запорізькій, Львівській, Київській областях. Енергетики вже працюють над усуненням наслідків», – повідомив він.

Нагадаємо, під час масованої ракетної атаки сьогодні, 11 квітня, о 5 ранку, окупанти спрямували по Запорізькій області керовані авіаційні ракети з літаків тактичної авіації.