Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Велика пожежа в Запоріжжі: горять плавні біля Дніпра (ФОТО)

Велика пожежа в Запоріжжі: горять плавні біля Дніпра (ФОТО)

Велика пожежа в Запоріжжі: горять плавні біля Дніпра (ФОТО)

Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

В Запоріжжі сьогодні, 9 квітня, знову загорілися плавні на березі Дніпра. Станом на 16:00 рятувальники продовжують працювати на місці пожежі.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Запорізької області.

Сьогодні о 10:30 рятувальникам доповіли, що на березі Дніпра сталася пожежа. Вогнеборці не могли дістатися до місця загоряння, тому використали снігоболотохід “Богун-2”.

У Запоріжжі 9 квітня знову загорілися плавні на березі Дніпра
Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

Станом на 16:00 ліквідація пожежі триває. Рятувальники працюють одночасно на декількох ділянках загоряння, загальна площа яких встановлюється.


Раніше Imform.zp.ua писав, що 8 квітня в Запоріжжі знову загорілися плавні на березі річки Дніпро. Наразі рятувальники ліквідували вогонь.