Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Фінансова допомога для захисників та захисниць: як оформити запоріжцям

Фінансова допомога для захисників та захисниць: як оформити запоріжцям

Фінансова допомога для захисників та захисниць: як оформити запоріжцям

Ілюстративне фото

Уряд спростив процес подання заявки на отримання одноразової фінансової допомоги у випадку смерті або інвалідності певних категорій осіб. Це стосується і запорізьких захисників та захисниць.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Відтепер подавати заявку на отримання виплат можна не лише поштою, але й через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Крім того, можна уникнути подачі документів для отримання виплат, якщо необхідні дані вже є у Мінветеранів, або містяться у відповідних реєстрах.

Приклади відповідних заявок – за посиланням: http://surl.li/sdzdf.

Нагадаємо, впродовж минулої доби російські окупанти 536 разів атакували 13 населених пунктів Запорізької області. 4 людини загинуло, 8 поранено внаслідок ракетної атаки на Запоріжжя.