Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Афіша » Містянам презентують книгу та мультфільм про Запоріжжя

Містянам презентують книгу та мультфільм про Запоріжжя

Містянам презентують книгу та мультфільм про Запоріжжя

Фото: Незламний Хаб Запоріжжя

Ірена Карпа та Сергій Жадан стали авторами тексту книги “Книга-мандрівка. Міста” про Запоріжжя. Окрім книги митці проєкту створили мультфільм. На презентацію творів про місто за порогами запрошують всіх запоріжців.

Про це повідомили на сторінці “Незламного Хабу Запоріжжя”.

“Книга-мандрівка. Міста” – проєкт про українські міста, який реалізується одночасно у двох форматах: мультфільми та книжки. Вже розповіли історії таких міст, як Харків, Чернігів і Миколаїв. Тепер всі охочі можуть послухати та подивитися на історію Запоріжжя.

Авторами текстів стали Ірена Карпа та Сергій Жадан. Митці проєкту пройшлися визначними місцями Запоріжжя, щоб передати дух козацтва та нашого минулого.

  • Дата: 9 квітня, 11:00.
  • Адреса: вул. Вячеслава Зайцева, 9.

Вхід на презентацію вільний.