Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » В Шевченківському районі Запоріжжя виявили велике сміттєзвалище (ФОТО)

В Шевченківському районі Запоріжжя виявили велике сміттєзвалище (ФОТО)

В Шевченківському районі Запоріжжя виявили велике сміттєзвалище (ФОТО)

Фото: Держекоінспекція Південного округу

В Запоріжжі виявили незаконне сміттєзвалище в Шевченківському районі міста. Екологи закликають містян та владу бути відповідальними.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Південного округу.

Незаконне сміттєзвалище в Шевченківському районі Запоріжжя займає 1000 м2. На фото видно, що серед відходів є пластик, гумові шини, будівельне та побутове сміття.

Екологи звернулися до міської ради щодо приведення території в нормальний стан до 5 травня 2024 року.

“Закликаємо зупинити цей негативний тренд та зберегти природу для майбутніх поколінь, адже кожен з нас повинен прийняти відповідальність за свої дії”, – звертаються до містян інспектори.


Раніше ми писали, що метеорологи встановили прогнозований показник класу пожежної небезпеки по Запорізькому району. Він залишився на середньому рівні.