Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » У Запоріжжі тимчасово не будуть працювати деякі тролейбуси

У Запоріжжі тимчасово не будуть працювати деякі тролейбуси

У Запоріжжі тимчасово не будуть працювати деякі тролейбуси

Троллейбус

Завтра, 3 квітня, в Запоріжжі тимчасово не будуть працювати тролейбуси №11 та  №17. Зміни пов’язані з ремонтними роботами.

Про це повідомили на порталі громадського транспорту Запоріжжя “EasyWay”.

Завтра, 3 квітня, з 10:00 до 14:00 буде тимчасово призупинено рух тролейбусів №11 та  №17 “пл. Запорізька – вул. Сєдова”. Зміни пов’язані з ремонтом контактної мережі по вул. Незалежної України.

Також в Запорізькій міські раді повідомили, що ремонт проводиться на пл. Транспортній. Том тимчасово буде припинено рух трамвайних маршрутів №10, 12, 14 та 15.


Як ми писали раніше, у Запоріжжі сьогодні, 2 квітня, змінено рух автобусів. Перевезення пасажирів за двома маршрутами тимчасово не здійснюватимуться.