Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі знову загорілися плавні біля Дніпра: пожежа триває (ВІДЕО)

У Запоріжжі знову загорілися плавні біля Дніпра: пожежа триває (ВІДЕО)

У Запоріжжі знову загорілися плавні біля Дніпра: пожежа триває (ВІДЕО)

Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

Сьогодні, 2 квітня, у Запоріжжі знову загорілися плавні на березі річки Дніпро. Станом на 15:00 рятувальники продовжували боротися із вогнем.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Запорізької області.

Сьогодні рятувальники знову отримали повідомлення про загоряння плавнів на березі Дніпра. Вогнеборці виїхали на місце та намагаються приборкати пожежу.

В Запоріжжі знову горять плавні на березі Дніпра
Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

Щоб дістатися до місця загоряння рятувальники навіть залучили снігоболотохід “Богун-2”.

Лише за минулу добу рятувальники приборкали 13 пожеж в екосистемах Запоріжжя.


Раніше ми писали, що загоряння очерету у плавневій зоні річки Дніпро у Запоріжжі ліквідоване. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природньому середовищу на загальній площі 9,2 га.