Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » В Запоріжжі за тиждень зросла захворюваність на ГРВІ

В Запоріжжі за тиждень зросла захворюваність на ГРВІ

В Запоріжжі за тиждень зросла захворюваність на ГРВІ

Ілюстративне фото

На минулому тижні в Запорізькій області зафіксували зростання випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій. Проте епідемії наразі немає.

Про це повідомили в Запорізькому обласному ЦКПХ.

Протягом 12-го тижня 2024 року захворюваність на ГРВІ та грип в області залишалася нижче порогового рівня на 57,3%. Порівняно з попереднім тижнем, кількість хворих зросла на 6,6%, досягнувши 2793 випадки.

“Рівень захворюваності набагато нижчий ніж в середньому по країні”, – йдеться в повідомленні.

Як себе вберегти від хвороби:

  • Збалансовано харчуватися;
  • Займатися фізичною активністю принаймні 150 хв щотижня;
  • Спати не менше 7-8 годин на добу;
  • Уникати контакту з людьми з симптомами хвороби (нежить, кашель тощо);
  • Вакцинуватися.

Раніше ми писали, що Україна пройшла цьогорічний пік захворювання на грип, СOVID-19 та ГРВІ. З кожним тижнем в МОЗ фіксують все менше випадків зараження.