Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » Екологи показали вирву від ракети, яка ударила по Запоріжжю 22 березня (ФОТО)

Екологи показали вирву від ракети, яка ударила по Запоріжжю 22 березня (ФОТО)

Екологи показали вирву від ракети, яка ударила по Запоріжжю 22 березня (ФОТО)

Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу

По Запоріжжю 22 березня вдарило 20 російських ракет, одна з яких прилетіла в паркову зону. Екологи обстежили територію та виявили забруднення землі на 140 м2.

Про це повідомила Державна екологічна інспекція Південного округу.

Вирву від ракетного обстрілу виявили в парковій зоні Запорізького річкового порту. Удар спричинив забруднення ґрунтів площею понад 140 м2. Землю взяли на дослідження, матеріали будуть передані до Оперативного штабу при ДЕІ України та правоохоронців.

Екологи показали вирву від ракети, яка ударила по Запоріжжю 22 березня
Фото: Державна екологічна інспекція Південного округу

Як ми писали раніше, у Запоріжжі внаслідок влучання в ДніпроГЕС стався витік нафти в Дніпро. Фахівцями Держекоінспекції відібрані проби води з метою лабораторного дослідження.