Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Транспорт » Коли у Запоріжжі повністю відновлять рух греблею ДніпроГЕС

Коли у Запоріжжі повністю відновлять рух греблею ДніпроГЕС

Коли у Запоріжжі повністю відновлять рух греблею ДніпроГЕС

ДніпроГЕС

У Запоріжжі ще 22 березня частково відновили рух транспорту греблею ДніпроГЕС. Фахівці наразі розглядають різні варіанти повного відновлення дорожнього руху.

Про це розповів очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

В п’ятницю, 22 березня, близько 23-ї години частково відновили рух легкового транспорту. На сьогодні працюють дві смуги, якими авто пересуваються з обмеженою швидкістю.

У місті створили спеціальний штаб, фахівці якого опікуються повним відновленням руху транспорту греблею ДніпроГЕС. Як зазначає Іван Федоров, наразі це найважливіше питання.

“Зв’язок між двома берегами Дніпра життєво необхідний для містян. До його відновлення докладаємо максимум зусиль”, – каже очільник ЗОВА.


Нагадаємо, що для усунення наслідків російського удару по Дніпровській ГЕС 22 березня необхідно декілька років. Станцію не вдасться відновити швидко, бо є руйнування машинного залу.