Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У бою на Запоріжжі загинув військовий з Хмельниччини: без батька залишилось троє дітей

У бою на Запоріжжі загинув військовий з Хмельниччини: без батька залишилось троє дітей

У бою на Запоріжжі загинув військовий з Хмельниччини: без батька залишилось троє дітей

Загинув герой

16 березня 2024 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув солдат Петро Хом’як з Хмельниччини.

Про це повідомили у Ленковецькій громаді Хмельницької області.

Петро Хом’як народився 12 липня 1986 року в селі Вербівці Шепетівського району. Чоловіка мобілізували до лав Збройних сил України 14 лютого 2023 року.

Петро Хом’як
Петро Хом’як

На фронті він був стрільцем 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4886.  

У нього залишились батьки, дружина і троє дітей.

Нагадаємо, поблизу Роботиного у Запорізькій області загинув військовослужбовець із села Липне Житомирської області Олександр Демчук.