Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » В Запорізькому обласному бюро судово-медичної експертизи оплачували завищену вартість ремонту

В Запорізькому обласному бюро судово-медичної експертизи оплачували завищену вартість ремонту

В Запорізькому обласному бюро судово-медичної експертизи оплачували завищену вартість ремонту

Ілюстративне фото

Аудитори виявили, що в Запорізькому обласному бюро судово-медичної експертизи оплачували завищену вартість ремонтно-будівельних робіт на суму понад мільйон гривень.

Про це повідомили в управлінні Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

“Контрольний обмір обсягів виконаних підрядних робіт чітко засвідчив – обсяги робіт щодо реконструкції будівлі моргу завищені порівняно з їх фактичним виконанням на суму 1,2 млн гривень”, – зазначили фахівці.

Аудитори додають, що при розрахунку вартості робіт неправильно застосували будівельні норми та коефіцієнти. Тож на оплату будівельних робіт та ремонт зайво витрачено кошти місцевого бюджету на суму 1,3 млн гривень.

Всі ці кошти вдалося повернути в обласний бюджет. Матеріали перевірки передали до Запорізької обласної прокуратури.