Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни готують теракти під час псевдовиборів: як вберегтися запоріжцям

Росіяни готують теракти під час псевдовиборів: як вберегтися запоріжцям

Росіяни готують теракти під час псевдовиборів: як вберегтися запоріжцям

Незаконні вибори РФ

Окупанти готують «сакральні жертви» на псевдовибори, які відбудуться 15-17 березня в РФ та на окупованих територіях України, зокрема – у Запорізькій області.

Про це повідомили у телеграм-каналі руху спротиву на тимчасово окупованих територіях України «Жовта Стрічка».

Зазначається, що російські окупанти планують теракти та провокації з жертвами серед цивільного населення на виборчих дільницях тимчасово окупованої території України, зокрема окупованої частини Запорізької області. Звинуватити в них традиційно планують Збройні Сили України.

Мешканців Запорізької області під окупацією закликають бути вкрай обережними.

«Ми закликаємо кожного та кожну, хто живе в окупації, в жодному разі не підходьте до «виборчих дільниць» з 15 по 17 березня, залишайтесь вдома. Не ігноруйте повітряні тривоги. Уникайте абсолютно всіх публічних заходів рашистів, людські життя для них нічого не варті. Головне для них — картинка для ТБ», — наголосили у «Жовтій Стрічці».

Нагадаємо, в районі населеного пункту Вербове загинув мешканець Запорізької області Петро Косик. Герою назавжди лишилось 42 роки.