Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » На Запорізькому напрямку загинув військовий з Вінниччини

На Запорізькому напрямку загинув військовий з Вінниччини

На Запорізькому напрямку загинув військовий з Вінниччини

Свічка

12 березня в районі населеного пункту Токмачка Пологівського району Запорізької області війна забрала життя Сергія Гуркала, жителя села Гонорівка Студенянської громади Вінницької області.

Про це повідомили у Тульчинській районній військовій адміністрації.

Сержант Сергій Гуркало служив навідником оператора взводу оперативного призначення.

Сергій Гуркало
Сергій Гуркало

«Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття рідним, близьким, поділяємо важке горе, схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам’ять і слава українському Воїну!
Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Оріхівському напрямку армія РФ сім разів атакувала позиції українських захисників в районах західніше Вербового та Роботиного Запорізької області, а також Старомайорського Донецької області.