Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У запорізькому військовому госпіталі врятували життя чоловіку, який потрапив під мінометний обстріл

У запорізькому військовому госпіталі врятували життя чоловіку, який потрапив під мінометний обстріл

У запорізькому військовому госпіталі врятували життя чоловіку, який потрапив під мінометний обстріл

Запорізький військовий госпіталь

Нещодавно до Запорізького військового госпіталю поступив поранений внаслідок мінометного обстрілу у тяжкому стані. Лікарям довелося двічі оперувати чоловіка, щоб врятувати йому життя.

Про це повідомили на сторінці Запорізького військового госпіталю у соціальній мережі..

Лікарі поставили пораненому діагнози: вибухова травма вогнепальна осколкова сліпа рана лівої скроневої ділянки, вогнепальні осколкові непроникаючі рани лівої половини грудної клітки, з вогнепальним переломом ребра зліва, лівобічний гемопневмоторакс, контузія нижньої долі лівої легені.

Поранений був терміново прооперований, проте через дві години у нього виникла легенева кровотеча, тож довелося робити ще одну операцію.

Хворому було назначено повторне оперативне втручання. У післяопераційному періоді стан чоловіка залишався вкрай тяжким, але три доби інтенсивної терапії мали позитивні наслідки: стабілізовано гемодинамічні порушення та отримано позитивну тенденцію щодо показників роботи печінки.

Нагадаємо, окупанти обстріляли Гуляйполе Запорізької області. Поранення отримали дві жінки –  63 та 77 років.