Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Вибух у Бердянську: з аеропорту видніється дим

Вибух у Бердянську: з аеропорту видніється дим

Вибух у Бердянську: з аеропорту видніється дим

Вибух у Бердянську

У вівторок, 12 березня, у тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області пролунали вибухи. Гучно було в районі аеропорту.

Про це повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, посилаючись на інформацію активістів спротиву. При цьому керівниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна підтвердила інформацію і повідомила, що місцеві жителі чули вибух і спостерігають стовп диму зі сторони вʼїзду з боку Маріуполя.

Нагадаємо, за минулу добу російські військові нанесли 243 удари по 14 населеним пунктам Запорізької області. 45-ти річний чоловік загинув внаслідок ворожих атак біля с. Новооленівка Запорізького району, ще один чоловік 60-ти років отримав поранення.