Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі змінився керівник батальйону поліції особливого призначення

У Запоріжжі змінився керівник батальйону поліції особливого призначення

У Запоріжжі змінився керівник батальйону поліції особливого призначення

Микола Яковенко. Фото: Нацполіція Запорізької області

Сьогодні у Запоріжжі змінили керівника батальйону поліції особливого призначення. Посаду отримав майор поліції Микола Яковенко – військовослужбовець бригади Нацполіції “Лють”.

Про це повідомили в ГУ Нацполіції Запорізької області.

Новий керівник БПОП Микола Яковенко, за інформацією поліції, одним з перших вступив до лав бригади Нацполіції “Лють”.

“Отриманий досвід та бойові навички допоможуть йому ефективно організувати роботу спецпризначенців, зокрема під час виконання службових завдань на лінії фронту”, – йдеться у повідомленні.

Батальйон поліції особливого призначення – підрозділ поліції, який здійснює затримання правопорушників та може брати участь в обороні держави на лінії фронту.


Раніше ми писали, що для ремонту зруйнованих будівель та критичної інфраструктури в Запорізькій області виділили 9,3 млрд гривень. Таким чином Уряд хоче стимулювати запоріжців повертатися з-за кордону.