Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Суд завершив справу про бійку чоловіка та представників ТЦК у Запоріжжі

Суд завершив справу про бійку чоловіка та представників ТЦК у Запоріжжі

Суд завершив справу про бійку чоловіка та представників ТЦК у Запоріжжі

Ілюстративне фото

Ще влітку 2022 у Запоріжжі стався інцидент з бійкою між представниками ТЦК та чоловіком призивного віку. Суд завершив справу та згідно його рішення, чоловіка визнали невинуватим.

Про це стало відомо з вироку Заводського районного суду Запоріжжя.

У червні 2022 року чоловік повертався додому близько 21-ї години. Невідомі люди почали його наздоганяти, тому запоріжець прискорився та намагався забігти до квартири. Люди у формі почали перегороджувати йому вхід. Сталася бійка між фігурантами справи.

Як виявилося, люди у формі були представниками ТЦК. За їх словами, вони вже давно намагалися поговорити з чоловіком. Проте він ніколи не відкривав їм двері. Сторона ТЦК також стверджує, що чоловік погрожував їм “виколоти очі”.

Проте сам запоріжець розповідає, що просто намагався потрапити додому і навіть не розгледів у темряві військову форму на чоловіках. У ході конфлікту обидві сторони отримали травми.

Суд першої інстанції та апеляційний суд визнали чоловіка невинуватим. Рішень обґрунтоване тим, що сторона ТЦК не довела, що чоловік чинив опір та порушував порядок.


Нагадаємо, що два колишні працівники Мелітопольського районного управління поліції з селища Приазовське не евакуювалися за наказом керівництва. Згодом вони пішли на співпрацю з окупаційною адміністрацією.