Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Понад 2 тис запорізьких родин залишились без світла через обстріли

Понад 2 тис запорізьких родин залишились без світла через обстріли

Понад 2 тис запорізьких родин залишились без світла через обстріли

Електроенергія

Вчора, 4 березня, внаслідок обстрілів прифронтових населених пунктів Запорізької області було порушено енергопостачання 2 082 родин. Повернути людям світло того ж дня не було можливості.

Про це повідомили у ПАТ «Запоріжжяобленерго».

Як повідомили у «Запоріжжяобленерго», щойно ремонтні бригади розпочали аварійно-ремонтні роботи, окупанти відновили обстріли. З міркувань безпеки персонал був змушений покинути ділянку.

Станом на 5 березня через бойові дії на підконтрольній території Запорізької області повністю або частково без енергопостачання залишаються 65 населених пунктів, або 5 812 споживачів.

Всі технологічні порушення, що мали місце вчора, усунуто в оперативному порядку, заживлено 1573 споживачів на території обслуговування Вільнянського районного відділення та у м. Запоріжжя.

Нагадаємо, у Запоріжжі за деякими адресами сьогодні, 5 березня, будуть відключати електроенергію. Це пов’язано з плановими ремонтними роботами.