Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі прибрали сміттєзвалища у Вознесенівському районі (ФОТО)

У Запоріжжі прибрали сміттєзвалища у Вознесенівському районі (ФОТО)

У Запоріжжі прибрали сміттєзвалища у Вознесенівському районі (ФОТО)

Фото Державної екологічної інспекції Південного округу.

На території Вознесенівського району екоінспектори виявили відразу декілька сміттєзвалищ в різних місцях. Районна адміністрація відзвітувала, що прибрала їх.

Про це повідомили в Держекоінспекції по Південному округу.

Стихійні сміттєзвалища були за адресами по вул. Сталеварів, б-р Центральному, пр. Соборному та Маяковського. Після вимог екоінспекції районна рада прибрала їх.

“Станом на сьогодні території приведені до належного стану”, – відзначили фахівці.

Як писав раніше Inform.zp.ua, інспектори Державної екологічної інспекції Південного округу виявили три нові сміттєзвалища на території Олександрівського та Шевченківського районів.